Yhteystiedot

Puheenjohtaja                                           Varapuheenjohtaja

Keijo Vatanen                                                 Anna-Maija Hölttä

050-3401345                                                   salainen

keijo.vatanen@saunalahti.fi                         holtta.annamaija@gmail.com

toimikausi 2020 - 2022                                   toimikausi 2020 - 2022

 

Sihteeri                                                         Jäsen

Ritva Kallioniemi                                              Pirkko Tirronen

044-0422679                                                   040-5350322 tai 05-2285523

ritva.kallioniemi@kymp.net                           pirkko.tirronen@kymp.net

toimikausi 2019 - 2020                                   toimikausi 2019 - 2020

 

Jäsen                                                              Jäsen          

Reijo Paavola                                                   Jaana Vainio-Utriainen

050-3406627                                                    044-9717586

reijo.paavola@kymp.net                                 jaana.v.utriainen@gmail.com

toimikausi 2019 - 2020                                    toimikausi 2020 - 2022

 

Jäsen                                   

Antti Siukola

040-7373215

anttisiukola@hotmail.com

toimikausi 2018 - 2019

 

Varajäsen                                              Varajäsen

Anne Lehtonen                                                        Kaija Olanto-Siukola

045 -6786781  

anne.lehtonen@kymp.net                                      040 - 5239997

toimikausi 2019 - 2020                                           toimikausi 2020 - 2022

 

Taloudenhoitaja                                                     Kirjallisuuspiirivastaava

hallitukseen kuulumaton                                        hallitukseen kuulumaton

Pirkko Hämäläinen                                                  Heljä Kaarto

050 4138030

pirkko.m.hamalainen@kotka.fi

 

 

 

Kirjoita uusi kommentti: (Napsauta tästä)

123kotisivu.fi
merkkiä jäljellä: 160
OK Lähetetään.
Katso kaikki kommentit

| Vastaa

Uusimmat kommentit

20.10 | 16:20

Hienoja kuvia. Ihan tuli kesä mieleen.
Leila.P-niemi

...
07.03 | 14:17
Etusivu on saanut 18
21.08 | 16:40
Tapahtui 2019 on saanut 1
03.01 | 20:47
Pikkujoulu 2015 on saanut 1
Tykkäät tästä sivusta