Yhteystiedot

Puheenjohtaja                                           Varapuheenjohtaja

Keijo Vatanen                                                 Anna-Maija Hölttä

050-3401345                                                   salainen

keijo.vatanen@saunalahti.fi                             holtta.annamaija@gmail.com

toimikausi 2020 - 2021                                     toimikausi 2020 - 2021

 Sihteeri                                                       Tiedottaja

Ritva Kallioniemi                                            Jaana Vainio-Utriainen

044-0422679                                                  044-9717586

kallioniemi.ritva@gmail.com                             jaana.v.utriainen@gmail.com

toimikausi 2021 - 2022                                    toimikausi 2020 - 2021

 Jäsen                                                              Jäsen          

Reijo Paavola                                                Anja Roikonen

050-3406627                                                  050 5743328

reijo.paavola@kymp.net                                 anja.roikonen@gmail.com  

toimikausi 2021 - 2022                                    toimikausi 2021 - 2022

 Jäsen                                   

Antti Siukola

040-7373215

anttisiukola@hotmail.com

toimikausi 2020 - 2021

 Varajäsen                                                         Varajäsen

 Eeva Suokko                                                        Kaija Olanto-Siukola

040 -7668716                                                         040 - 5239997

eeva.suokko@kymp.net                                          siukola.kaija@gmail.com

toimikausi 2021 - 2022                                            toimikausi 2020 - 2021

 

Taloudenhoitaja                                                     Kirjallisuuspiirivastaava

hallitukseen kuulumaton                                         hallitukseen kuulumaton

Pirkko Hämäläinen                                                  Heljä Kaarto

050 4138030

pirkko.m.hamalainen@kotka.fi

 

 

 

Kirjoita uusi kommentti: (Napsauta tästä)

123kotisivu.fi
merkkiä jäljellä: 160
OK Lähetetään.
Katso kaikki kommentit

| Vastaa

Uusimmat kommentit

20.10 | 16:20

Hienoja kuvia. Ihan tuli kesä mieleen.
Leila.P-niemi

...
07.03 | 14:17
Etusivu on saanut 18
21.08 | 16:40
Tapahtui 2019 on saanut 1
03.01 | 20:47
Pikkujoulu 2015 on saanut 1
Tykkäät tästä sivusta